Úvod Přístroje a vybavení Spotřební materiál Kontakty
Úvodní strana
Přístroje a vybavení
Spotřební materiál
Kontakty

Aktuálně

Práškové barvičky ...

Náš tip:

Informujte se na využití výhodných celoročních objednávek na adrese info@bamed.cz.

Tiskárna skel Signature®

web_baner_sm_550.jpg

Tiskárna skel Signature®

Nová tiskárna skel od firmy Primera významně zvýší efektivitu Vaší laboratoře a pomůže snížit možnost chyb v identifikaci materiálu. Tiskne přímo na skla, eliminuje ruční popis, nebo drahou a obtížnou aplikaci chemikáliím odolných štítků. S úchvatným 300 dpi tiskovým rozlišením můžete tisknout texty, obrázky, grafiku, loga společně s lineárními čárovými a 2D kódy na každé zpracovávané sklo.

Tiskárna Signature je také světově první a jediná BAREVNÁ tiskárna skel. S tiskárnou Signature můžete tisknout širokou škálu barev a vzorů pro rychlejší identifikaci.

Snadné použití

slides.jpg

Tiskárna Signature je konstruována pro efektivní „hands-free“ použití. Skla jsou skladována v jednoduše plnitelných zásobnících – izolované od prachu a další potenciální kontaminace. Pouze několik sekund trvá výměna zásobníku standardních skel za skla pro imunohistochemii apod. Hladina skel je snadno viditelná přes průhledný, modře podsvícený zásobník.

Volitelný PTLab™ Software

PTLab Software byl vyvinut speciálně pro použití s tiskárnou Signature. Může být instalován na jakémkoliv počítači s Windows XP/Vista/7, včetně volitelného Primera all-in-one touch-screen PC. Se softwarem PTLab, budete snadno a rychle tisknout plnobarevná skla.

Nejprve administrátor vytvoří šablonu, která definuje, jaké informace mají být na skle vytištěny, včetně pevných a proměnných textů. Tisková plocha je zcela volitelná a uživatelsky nastavitelná. Nebo si můžete vybrat jakoukoliv standardní šablonu. Po vytvoření šablony lze pomocí hesla zamknout editovací funkce.
Laborant pak načte 2D kód natištěný na nádobce s materiálem, na kazetě, nebo kontejneru. Informace obsažené v kódu jsou automaticky přeneseny na sklo. Další informace lze zadat pomocí klávesnice, nebo dotykové obrazovky. Skla, která byla požadována pro vyšetření jsou následně automaticky vytištěna.
Tisk pouze potřebných skel, kdy a kde jsou požadována, pomáhá předejít potencionálním vážným chybám.

screenshot1.jpg

Několik dostupných konfigurací

Tiskárny jsou k dispozici pro integraci do systému třetích stran, nebo jako kompletní, samostatné systémy, které zahrnují tiskárnu, software, skener, klávesnici, myš a mini-PC. Většina komponentů (kromě tiskárny a mini-PC) jsou pro medicinální použití s krytím IP68-vodě odolné a mohou být desinfikovány typickými nemocničními čistícími prostředky.

Nové inovace, přijatelnější cena

Přestože se jedná o plnobarevnou tiskárnu s vysokým rozlišením, je tiskárna Signature levnější než ostatní dostupné monochromatické tiskárny. Poprvé si můžete dovolit decentralizovaný potisk sklíček a umístit tiskárny dle vlastního uvážení ke každému mikrotomu, nebo cytologickému procesoru. Snížíte možnost chyb a zvýšíte efektivitu laboratoře.
Tiskárna skel Signature reprezentuje pravou inovaci pro patologické, cytologické a histologické laboratoře, stejně jako ostatní lékařské vzdělávací, nebo výzkumné instituce, které potřebují pravidelně potiskovat skla.

Klíčové vlastnosti a výhody:

• Plnobarevný tisk dle potřeby, tisk pouze potřebných skel pro eliminaci možných chyb
• Snížení počtu různě barevných skel pro rozlišení metod – můžete použít pouze jeden typ skel
• Tisk přímo na sklo – eliminuje těžko čitelný ruční popis, těžko aplikovatelné štítky, které se mohou odlepit
• Malý rozměr – perfektně se hodí ke každému mikrotomu, nebo cytologickému procesoru
• PTLab Software – pomocí šablon řízený software, který vždy zaručí vytištění správných informací; umožňuje také konfigurovatelný výstup datového řetězce do LIS systému

ssp-att.jpg

Úvod | Přístroje a vybavení | Spotřební materiál | Kontakty
© 2005-2024 bamed s.r.o.