Přístroje a vybavení - bamed s.r.o.

Vytištěno ze serveru www.bamed.cz 30. 5. 2024 000 20:20:02

Montovací automat Medite RCM 7000

Nový vysokorychlostní automat na montování krycími skly zaručuje konzistentní a standardní nanášení montovacího média bez bublin. Umožňuje velmi kvalitně zamontovat až 450 skel za hodinu při maximální rychlosti 8 sekund/sklo. Rychlost montování je nastavitelná a tím umožňuje zajistit optimální průchodnost.

Montovací automat RCM 7000 je konstruován pro všechny komerčně dostupné montovací média a je kompatibilní ke všem barvícím automatům na trhu.

Nádobu s montovacím médiem lze navíc, bez přelévání, přímo napojit na přístroj. Dávkování montovacího média je přesně nastavitelné pomocí klávesnice a zaručuje kvalitní zamontování histologických a cytologických skel.

Montovací automat Medite RCM7000

Stáhněte si prospekt: ( kB)

Vlastnosti

 • Inovovaný mechanizmus:
  Nová konstrukce dispenzeru zaručuje montování bez bublin a automatické ukládání jehly dispenzeru do čistícího roztoku znemožňuje ucpání jehly zaschlým médiem.
  Nastavitelná rychlost montování až 450 skel za hodinu.
 • Maximální flexibilita:
  Montovací automat RCM7000 byl konstruován aby mohl používat většinu komerčně dostupných mikroskopických skel, krycích skel a montovacích médií.
 • Automatizace a spolehlivost:
  Jednoduché vkládání košů až s šedesáti skly do vstupního kontejneru zůstává prioritou. Není se třeba obávat o orientaci řezů.
 • Bezpečnost na prvním místě:
  Minimalizované působení výparů xylenu a nepříjemného citrusového pachu, spojené s integrovaným odsávacím systémem.
 • © 2005-2024 bamed s.r.o.